Nový nástroj pro marketéry – šablony „Marketingový plán – START“

Nový nástroj pro marketéry – šablony „Marketingový plán – START“

Balíček šablon START je určen především těm marketérům, kteří s marketingovými plány začínají: OSVČ, podnikatelům působícím na volné noze či marketérům malých firem.

Balíček šablon „Marketingový plán – START“ jsem vytvořil zejména na základě námětů čtenářů mého ebooku o marketingovém plánování malých firem. Právě  marketingové šablony byly tím produktem, který byste jako OSVČ, freelanceři nebo marketéři malých firem pro svou práci nejvíce uvítali.

Co je „Marketingový plán – START“

V balíčku START naleznete:

 • osm šablon s komentáři a kontrolními otázkami (celkem 18 stran), které vám pomohou vytvořit solidní základ vašeho marketingového plánu. Šablony řeší základní dlouhodobou strategii, roční taktické působení i konkrétní operativní akční programy. Seznam šablon: Vaše nabídka a vaši zákazníci; Dlouhodobé plány a cíle; Základní SWOT analýzy; Marketingový mix; Roční cíle; Komunikační mix; Akční plán; rozpočet, kontrola; List marketingové aktivity.
 • ebook „Průvodce“ (rozsah 18 stran), který vás povede krok za krokem celým procesem přípravy marketingového plánu. Průvodce stručně vysvětlí v úvodu postup od strategického plánování k ročním plánům a konkrétním akčním programům. Následují komentáře k jednotlivým šablonám, komentář k vzorovému plánu a tipy pro vaši práci.
 • vzorový plán pro ilustraci problematiky – v dokumentu Vzor.pdf najdete vzorový marketingový plán vytvořený s pomocí šablon START (26 stran).
 • součástí balíčku je i bezplatně distribuovaný ebook „Marketingový plán malé firmy“ (53 stran), který vás uvede do problematiky marketingového plánování a poskytne vám další cenné informace pro přípravu marketingového plánu.

Důležitá informace: Pro práci s šablonami budete potřebovat textový editor Microsoft Word nebo některou z jeho alternativ.

Cena balíčku START

Balíček šablon START získate za 400 Kč + 21% DPH (tedy 484 Kč včetně DPH). Objednat si jej můžete emailem na adrese jiri.bednar@promarketing.cz. Do emailu prosím uveďte své fakturační údaje.

Výhody balíčku START

 • úspora času – rychlé zpracování základního marketingového plánu během několika dnů až dvou týdnů
 • možnost nastartovat řízení marketingu své firmy správným směrem
 • zaměření na marketing OSVČ, freelancerů a malých firem
 • jednoduchý a srozumitelný systém soustředěný na základní a nejdůležitější věci, žádná složitá marketingová terminologie
 • snadná a metodicky správná příprava plánu díky šablonám a průvodci, který vás povede přípravou plánu krok za krokem
 • šablony respektují provázání strategického plánování, ročních plánů a konkrétních akčních programů
 • šablony využívají mých zkušeností s marketingovým plánováním, používám je i pro své vlastní plánování
 • firemní licence – šablony můžete využívat pro svou vlastní potřebu nebo je mohou používat v rámci vaší firmy či organizace i vaši spolupracovníci
 • cenová dostupnost – šablony a průvodce jsou výrazně levnější, než osobní služby konzultanta pro oblast marketingového plánování
 • budoucí aktualizace a nové verze šablon START získáte zcela bezplatně

Vzorová šablona „Dlouhodobé plány a cíle“

Pro přiblížení, jak jsou šablony START zpracovány, si můžete stáhnout šablonu „Dlouhodobé plány a cíle“ a seznámit se s komentářem v „Průvodci“. Více informací a odkaz ke stažení najdete zde.

Vyplatí se vám zakoupení šablon „Marketingový plán – START“? Jestliže souhlasíte s myšlenkami a postupy prezentovanými na webu promarketing.cz a v mém ebooku o marketingovém plánování malých firem, budou pro vás šablony přínosem.

Objednávka šablon „Marketingový plán – START“

Máte-li zájem o kompletní balíček šablon START, můžete si jeho zaslání objednat emailem na adrese jiri.bednar@promarketing.cz. Na stejnou adresu prosím směřujte i své případné dotazy k tomuto produktu. Do objednávky nezapomeňte uvést své fakturační údaje. Cena balíčku START je 400 Kč + 21% DPH (resp. 484 Kč včetně DPH).

Garance plné spokojenosti

Po objednání vám zašlu balíček START a zálohovou fakturu. Nebudete-li z jakýchkoliv příčin s balíčkem spokojeni, zjistíte-li, že nesplňuje vaše představy nebo že jej při svém podnikání nevyužijete, informujte mě do 7 dnů od zaslání balíčku o důvodu, proč nebudete tento balíček využívat a vaše objednávka bude stornovaná. Uhrazením zálohy potvrdíte, že jste s obsahem daného balíčku spokojeni, a já vám obratem zašlu daňový doklad.

Od roku 2002 pracuji na volné noze jako marketingový specialista, copywriter a konzultant. Zaměřuji se zejména na marketing malých firem a poznatky a zkušenosti z této oblasti publikuji na serveru promarketing.cz. Více informací...