„Fotoreportáž“ z virtuální konference o content marketingu

„Fotoreportáž“ z virtuální konference o content marketingu

Musím říct, že jsem se na virtuální konferenci o content marketingu, kterou organizoval server MarketingProfs.com, dost těšil. Vím, jak fungují webináře, řady z nich jsem se v minulosti zúčastnil, pro jednoho z klientů jsem se rovněž podílel na zprostředkování živého online přenosu konference. Předpokládal jsem ale, že online konference nabídne ještě něco více než standardní webináře, a nemýlil jsem se. Ve zkratce lze říct, že že se tato online akce svým pojetím přiblížila formátu tradičních konferencí: v úvodu získáte nejdůležitější praktické informace, jednotliví řečníci jsou představeni hlavním organizátorem akce, který jim na konci poděkuje za jejich vystoupení a položí jim zajímavé dotazy k tématu, získáte řadu zajímavých materiálů, můžete navštívit doprovodnou výstavu partnerů konference, po ukončení oficiální části jste pozváni do kavárničky na neformální rozhovor s dalšími účastníky…

Zkrátka – vše je přesně tak, jak to má být a jak to znám i ze zajímavých offline konferencí: poutavý obsah (o něm někdy příště), výborná organizace, snadná orientace, vše technicky zvládnuto na jedničku. A jak to na konferenci vypadalo? Zde je „fotoreportáž“:

 vstupni_hala

Vstupní hala konference. Video vás seznámí se základními informacemi, které si můžete doplnit u infopultu. Pak už záleží na vás, kam se vydáte – do posluchárny, pro různé materiály, na výstavu ke stánkům sponzorů konference nebo do kavárničky na chat s ostatními účastníky konference – stačí jen kliknout.

prednaskovy_sal

 A jdeme na přednášku. Na předním panelu najdete informace o přednáškách, které můžete navštívit.

prezentace

Přednáška je v plném proudu. Kromě prezentace a videa přednášejícího můžete vznášet dotazy, tweetovat nebo si stáhnout prezentaci.

vystavka

V přestávkách mezi prezentacemi můžete zavítat na výstaviště…

stanek

…a navštívit stánky partnerů konference.

materialy

Do svého kufříku vložíte materiály, které vás nejvíce zajímají. (Je až neuvěřitelné, kolik se jich tam vejde :-)

 ucastnici

Kdo navštívil konferenci? V této chvíli je to 333 účastníků z celého světa…

pokec

… se kterými se můžete pobavit u šálku dobré brazilské kávy ;-)

 

 

Od roku 2002 pracuji na volné noze jako marketingový specialista, copywriter a konzultant. Zaměřuji se zejména na marketing malých firem a poznatky a zkušenosti z této oblasti publikuji na serveru promarketing.cz. Více informací...