Aktuální etikety vždy po ruce – vyzkoušejte modul “Můj marketing”

Aktuální etikety vždy po ruce – vyzkoušejte modul “Můj marketing”

Vlastníte rodinný podnik a rádi opatřujete své “stříbro” pěknými a s péči navrženými štítky? Dovážíte nedostupné zboží ze zahraničí a podáváte spotřebitelům potřebné informace pomocí lepených etiket? Pravidelně přikládáte ke svým výrobkům nezbytné manuály? Nezávisle na typu zboží, které prodáváte či distribuujete, může být tisk etiket zbytečně komplikovaný. Firemní modul “Můj marketing” vám však umožní objednávat tisk etiket kdykoli prostřednictvím jednoduchého vnitropodnikového e-shopu – pouze v tom množství, jaké aktuálně potřebujete. Navíc pomáhá k lepší orientaci v objednávkách a významně tak usnadňuje správu vašich štítků.

Modul funguje na prostém, ale účinném principu. Do bezpečného a přehledného vnitropodnikového e-shopu vám nahrajeme šablony etiket či manuálů s vámi dodanými informacemi. Uživatelské prostředí je nastaveno tak, abyste mohli v případě potřeby textové informace libovolně editovat a dokonce sami doplňovat vlastní podklady v závislosti na typu zboží. Hlavní předností je ovšem flexibilní výroba a distribuce. V momentě, kdy očekáváte novou zásilku zboží, pouhými pár kliknutími objednáte potřebný počet štítků či manuálů, které vám během pár dní dodáme do vlastních rukou. Už se tedy nestane, že byste si zbytečně plnili sklad materiály, jenž zastarají, nebo budou muset být vyřazeny ve velkém množství kvůli drobné chybce v uvedených informacích.

Flexibilita a možnost úprav je u tisku etiket a manuálů významným kladem. Vaše firma bude lépe připravena kupříkladu na změny ve spotřebitelské legislativě. Změní-li se kupříkladu pravidla pro označování země původu potravin či energetické náročnosti spotřebičů, nebudete muset vyhazovat spousty tiskovin a urychleně zadávat novou zakázku. Úpravy v připravených návrzích etiket provedete mnohem snáze a rychleji. Stejně tak vám užívání modulu “Můj marketing” dává prostor také pro vstřícnost vůči zákazníkům. Setkáváte se často s opakujícími se dotazy? Jednoduše upravíte manuál a kupující se dozví vše potřebné již při jeho čtení.

Modul “Můj marketing” samozřejmě nezahrnuje pouze tisk etiket, štítků či manuálů, ale pokrývá mnohem širší spektrum produktů. Prostřednictvím modulu lze objednávat kupříkladu vizitky, letáky nebo reklamní předměty – přičemž ve všech případech vám rádi vypracujeme řešení na míru. Navštivte web modulu “Můj marketing” s kontaktním formulářem – a dozvíte se veškeré podrobnosti.

Ing. Marek Pavlišta vystudoval brněnské VUT a těsně po studiích nastoupil na obchodní oddělení Reptisk.cz, kde nyní působí v pozici obchodního ředitele. Pravidelně publikuje odborné články v tisku a na svém blogu. Potkat jej můžete jak v roli posluchače, tak přednášejícího na odborných konferencích.