Marketingový plán – balíčky pro usnadnění vaší marketingové práce

Marketingový plán – balíčky pro usnadnění vaší marketingové práce

Aktualizace 4.2.2018

Balíček „Marketingový plán zdarma“

Od února 2018 jsem uvolnil balíček „Marketingový plán 2014“, který byl v minulých letech nabízen komerčně za cenu 800 Kč + DPH, k dispozici pro všechny zájemce zdarma. Věřím, že i přes stáří několika let poskytne tento balíček zájemcům o marketingové plánování malých firem řadu cenných informací a kvalitní nástroj pro přípravu jejich marketingových plánů.

Veškeré dokumenty, texty a šablony zůstaly v této bezplatné edici oproti dřívějšímu komerčnímu balíčku beze změn; nevěnujte v nich tedy prosím pozornost informacím vztahujícím se ke komerční nabídce balíčků MP START nebo MP 2014 – vše již je součástí této bezplatné edice. Pro tento balíček už rovněž neplatí nabídka bezplatné jednohodinové e-konzultace.

Co najdete v balíčku
  • ebook „Marketingový plán malé firmy“ s řadou informací k marketingovému plánování malých firem
  • sadu 8 šablon „Marketingový plán START“, včetně průvodce přípravou plánu a vzorového plánu (ve složce MP START)
  • dokument „53 otázek a vzorových odpovědí“, které můžete využít při přípravě svého marketingového plánu (ve složce MP 2014)
  • dva vzorové plány pro drobné podnikání/OSVČ – hodinářství Jan Havlíček, překladatelka Petra Nováková (ve složce MP 2014)
Jak s balíčkem pracovat – několik tipů

Svůj marketingový plán můžete zpracovat buďto jako textový dokument v členění ve standardní struktuře, nebo pomocí formulářů (šablon) START.

Marketingový plán ve standardní struktuře

V ebooku „Marketingový plán malé firmy“ najdete vše podstatné ke zpracování jednotlivých kapitol marketingového plánu. V dokumentu „53 otázek a vzorových odpovědí“ pak najdete ke každé kapitole řadu otázek, které byste měli ve svém plánu zodpovědět, a rovněž řadu vzorových odpovědí na tyto otázky, které si můžete do svého plánu překopírovat a upravit podle svých potřeb. Pracujte pouze s otázkami/odpověďmi, které jsou pro vás důležité, ušetříte čas a neztratíte „tah na branku“. Inspirovat se můžete dvěma vzorovými plány, které jsou součástí balíčku, nebo z nich můžete i vycházet a upravit si je pro svůj typ podnikání.

Marketingový plán zpracovaný pomocí šablon START

Marketingový plán nemusí být zpracován jako jeden ucelený dokument. Pokud vám více vyhovují formuláře a šablony, využijte pro svůj marketingový plán osmi šablon „START“. Podrobný postup přípravy marketingového plánu krok-za-krokem najdete v dokumentu „Průvodce“. Přiložen je i vzorový plán zpracovaný prostřednictvím těchto šablon (kosmetické LP STUDIO).

Balíček Marketingový plán zdarma stahujte zde. Vaše zkušenosti a názory na tento produkt uvítám na emailu jiri.bednar@promarketing.cz.