Můj profil

Můj profil

…aneb několik podrobnějších informací o tom, co dělám, jak to dělám, jak dlouho to dělám, a zda vám mohu být s něčím prospěšný.

Jmenuji se Jiří Bednář, je mi 56 let, a již více než 12 let se jako freelancer zabývám marketingem v mnoha jeho podobách. Ale začněme po pořádku, pokusím se být stručný a příliš vás svým krátkým příběhem nenudit…

Zkušenosti z oblasti marketingu a IT

V roce 2002 jsem měl za sebou více než 8 let praxe na různých marketingových pozicích ve společnosti SOFT-TRONIK (dnes Arrow ECS), která se zabývá distribucí informačních systémů a technologií. Měl jsem tam možnost zblízka nahlédnout pod pokličku řízení nejprve menší a později středně velké firmy s mezinárodní působností a s ročním obratem pohybujícím se řádově ve stovkách miliónů korun. V této společnosti jsem pracoval nejdříve jako produktový manažer a v posledních 5 letech jako ředitel pro marketing. V praxi jsem zde získal mnohé zkušenosti, které mají obecnou platnost a jsou tak dobře uplatnitelné v malých a středních firmách.

Na volné noze

Život představuje neustálé změny a předkládá před nás nové výzvy, takže jsem se v roce 2002 rozhodl zcela změnit styl své práce a dále působit na volné noze jako marketingový specialista a copywriter, který nabízí své služby malým a středním firmám. Jsem přesvědčen, že pro mnohé firmy je outsourcing zkušeného marketingového specialisty výhodnější alternativou než zaměstnání vlastních marketingových pracovníků, protože tyto firmy mohou využít zkušeností marketingového specialisty, získat pohled zvenčí a platit za služby jen tehdy, když je opravdu potřebují. Jde tedy zejména o kvalitu, náklady a efektivitu marketingu.

Během svého desetiletého působení na volné noze jsem se soustředil na následující tři hlavní oblasti:

marketingové řízení a plánování malých firem

marketingové práce a copywriting

lokalizace webových stránek a marketingových materiálů

Aktuálně…

V současné době se zabývám zejména dvěma hlavními oblastmi:

Několik užitečných odkazů

Nabídka mých služeb – aneb ve kterých oblastech bychom mohli v případě vašeho zájmu spolupracovat

Kontaktní formulář – pro případ, kdy mi budete chtít cokoliv sdělit. Těším se :-)

Další informace

Ing. Jiří Bednář
Ve Svahu 783
734 01 Karviná-Ráj
Tel. +420 603 840 131
E-mail: jiri.bednar@promarketing.cz

IČ 73144274
DIČ CZ5904122092
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 18.7.2002
Evidenční číslo ŽL: 380304-14672-00