Nabídka služeb

Marketingové řízení a plánování

Marketingový plán 2014

Šablony MP START

Posouzení a konzultace marketingových plánů

Marketingový koučink

Bezplatné služby

Copywriting

Připravím pro vás texty i kompletní návrhy vašich firemních materiálů, případových studií, články pro firemní magazíny či newslettery, inzeráty, direct mail kampaně apod. Vzhledem k dřívejším zkušenostem a praxi se přitom zaměřuji se zejména do oblasti firemního IT.

Propagace vaší firmy na promarketing.cz

Reklamní banner 728x90 v hlavičce

Reklamní banner 300x300 v pravé liště

Reklamní banner 300x100 v pravé liště

Jiné formáty reklamních bannerů

Komerční PR články

Produkční práce a copywriting

PROMO 2+1Při objednávce zveřejnění reklamního banneru na dobu tří měsíců vám budou účtovány pouze první dva měsíce, zveřejnění banneru ve třetím měsíci získáte zdarma.

Ceny za zveřejnění se mohou měnit v závislosti na vývoji návštěvnosti serveru promarketing.cz.

50% sleva na tématické reklamní bannery

Mou snahou je, aby se na tomto webu objevovaly zejména takové reklamní nabídky, které budou užitečné pro marketéry malých firem; proto nabízím zájemcům pro tento typ reklamy slevu 50%. Může se například jednat o reklamu na marketingová školení, semináře a konference, poradenskou a konzultační činnost, tvorbu firemních webových stránek, zpracování marketingových materiálů, grafické či překladatelské služby, výrobu a prodej propagačních předmětů apod. Tuto slevu lze kombinovat s výše uvedenou akcí „PROMO 2+1″ a získat tak ještě výraznější slevu.

Přehled standardních reklamních formátů

(jiné formáty jsou možné po vzájemné domluvě)

reklama

V případě zájmu o spolupráci mě prosím kontaktujte emailem na adrese jiri.bednar@promarketing.cz nebo prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře.