O serveru

O serveru

Stránky serveru promarketing.cz jsou určeny zejména těm malým a středním firmám a podnikatelům, kteří věří, že jim správný marketing může pomoci zvýšit obrat a zisk a zajistit tak jejich budoucí prosperitu. Hledají proto správnou, účinnou a efektivní metodiku, postupy a nástroje.

V červnu 2013 byl design webu promarketing.cz kompletně přepracován, takže nyní nabízí přehlednější rozdělení obsahu do jednotlivých kategorií. Nový design rovněž respektuje, z jakého zařízení či systému pracujete, a přizpůsobí mu svůj vzhled; je tedy dobře čitelný na počítačích, tabletech i mobilních telefonech.

Co na webu promarketing.cz najdete

V jednotlivých rubrikách naleznete zejména články zabývajícími se nejrůznějšími aspekty marketingu malých firem. Myslíte-li to s marketingem opravdu vážně, měli byste začít pečlivým plánováním, protože v procesu přípravy marketingového plánu získá vaše podnikání jasnější a ostřejší obrysy, budete schopni popsat lépe budoucnost své firmy, vyhnete se lépe podnikatelským rizikům, nebudete možná neuváženě investovat do zbytečné reklamy…

Informace publikované na tomto serveru jsou tématicky rozčleněny do čtyř kategorií:

marketingová komunikace

marketingové řízení a plánování

nejen marketing

promarketing PLUS

Autorská spolupráce

V souvislosti s redesignem webových stránek promarketing.cz v červnu 2013 nabízím zájemcům možnost podílet se formou vlastních autorských článků na vytváření obsahu zaměřeného na cílovou skupinu marketérů malých firem. Podmínkou je zajímavý a užitečný obsah (rady, tipy, náměty, zkušenosti apod.) a dobrá čeština ;-). Tato nabídka se nevztahuje na komerční PR články (možnosti reklamy na promarketing.cz jsou popsány níže).

Články autorů jsou publikovány bezplatně, jako protihodnotu nabízím:

  • oslovení kvalitní, vyhraněné cílové skupiny (osoby zabývající se marketingem v malých firmách)
  • slušnou návštěvnost vzhledem k zaměření webu (za období leden – květen 2013 v průměru přes 2000 unikátních čtenářů měsíčně)
  • zpětný odkaz na váš web (z informace o autorovi článku)
  • v případě dlouhodobější spolupráce možnost bezplatné propagace vašich aktivit (například zveřejnění informace o školení, které pořádáte, PR článek s vaší nabídkou služeb apod.)

V případě zájmu o autorskou spolupráci mě prosím kontaktujte emailem na adrese jiri.bednar@promarketing.cz nebo prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře.

Možnosti propagace na promarketing.cz

Máte-li zájem o zveřejnění svých PR článků, reklamních bannerů nebo o další formy vaší prezentace na serveru promarketing.cz, veškeré informace naleznete na stránce Nabídka služeb.